راهکارهای اجرای موثر طرح شهردار مدرسه در مدارس منطقه 4 بررسی شد

راهکارهای اجرای موثر طرح شهردار مدرسه در نشست مشترک ادراه آموزش های شهروندی منطقه 4 و مدیران آموزش و پرورش منطقه4 بررسی شد.

راهکارهای اجرای موثر طرح شهردار مدرسه در مدارس منطقه 4 بررسی شد تاریخ خبر : 1397/7/29 9:13:20 - (تعداد بازدید: 84)

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش های شهروندی شهرداری تهران  ، "پورمیرزایی" با بیان این مطلب افزود: نشست توجیهی طرح شهردار مدرسه در آموزش و پرورش منطقه4 با حضور  معاون امور پرورشی و  تربیت بدنی و مدیران مدارس شرکت کننده در این طرح برگزار شد.

رنیس اداره آموزش های شهروندی منطقه 4 در ادامه افزود: در این نشست بر استفاده مدیران از نظرات دانش آموزان تاکید شد زیرا دانش آموزان از خلاقیت زیادی در مواجهه با مسائل و چالش های مدرسه برخوردارند و هدف ما از اجرای این طرح تشویق دانش آموزان به مسئولیت پذیری و مشارکت در فعالیت های اجتماعی  با تأکيد بر اهميت آنان به عنوان آینده سازان جامعه است.

گلشن،معاون پرورشی آموزش و پرورش منطقه 4 ضمن تاکید بر اهمیت ایجاد فضای شاد و پرنشاط  برای دانش اموزان در مدارس، هدف از این نشست را ایجاد یک ارتباط دوستانه میان مدارس مجری طرح شهردار مدرسه با شهرداری برشمرد و به مدیران مدارس توصیه کرد: برای جذب صحیح دانش آموزان جهت کاندیدای شهردار مدرسه و معاونین شهردار مدرسه  شدن ، توجه ویژه داشته باشند و حتما  معاونان انتخاب شده از طرف شهردار مدرسه جهت اجرای مطلوب طرح به تائید شورای معاونین و شورای مدرسه برسند.

 

 


print


rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.


بازگشت