راه اندازی کمیته آموزش شهروندی در منطقه پنج شهرداری تهران
اولین نشست کمیته اموزش شهروندی با حضور مهندس شرفی قائم مقام شهردار منطقه و معاونین امور اجتماعی و فرهنگی ، منابع انسانی،حمل و نقل و ترافیک ، خدمات شهری ، رئیس اداره آموزش ومشارکت های اجتماعی،دبیر ستاد مدیریت بحران و مدیر پارک ترافیک منطقه برگزار شد. 
راه اندازی کمیته آموزش شهروندی در منطقه پنج شهرداری تهران تاریخ خبر : 1397/3/9 10:46:27 - (تعداد بازدید: 64)

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران ،در این نشست مهندس شرفی در خصوص اهداف ، ساختار کلی و شرح وظایف اعضای کمیته توضیحات کامل و جامع ارائه کرد و مهندس عربلو  معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و دبیر کمیته آموزش ، شرح کاملی از طرح ها وفعالیت های اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی منطقه و نیز تعاملات این حوزه با دیگر معاونت ها ارائه کرد.

بنابر این گزارش محورهای اصلی مباحث مطرح شده در کمیته شامل بازنگری در محتوای آموزشی، انتخاب جامعه هدف ، انتخاب مربیان و اساتید آموزشی با تجربه ، بازبینی دستورالعمل های آموزشی حوزه ها و اعمال تغییرات لازم پس از بررسی های کارشناسی توسط کمیته آموزش و نیز ارتباط هرچه بیشتر با آموزش و پرورش منطقه و سرای محلات 29 گانه و دیگر ارگان ها و نیزجلوگیری از موازی کاری بوده است.

همچنین در این جلسه مقرر گردید نظام نامه کمیته آموزش به صورت طرح پروپوزال پیشنهادی از سوی اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی تهیه و با تائید شهردار محترم منطقه ابلاغ گردد.  


print


rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.


بازگشت