نمایشگاه کتاب فرصتی برای یادگیری آموزش های شهروندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 شهرداری تهران با تاکید بر اهمیت استفاده مطلوب از فرصت های بالقوه جشنواره های ملی جهت آموزش مولفه های شهروندی و ارتقا سطح اگاهی ساختارهای اجتماعی ، افزود:نمایشگاه بین المللی کتاب فرصت مناسبی برای آموزش مولفه های شهروندی به علاقمندان و ساکنان کلانشهر تهران بود. 
نمایشگاه کتاب فرصتی برای یادگیری آموزش های شهروندی تاریخ خبر : 1397/2/29 15:44:49 - (تعداد بازدید: 89)

سید رضا اسماعیلی در ادامه اظهار داشت: در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در نوع خود جشنواره ای است به وسعت ذوق و هنر ایرانی، فرصت های خوبی ایجاد شده بود تا بتوانیم بخشی از مولفه های آموزش شهروندی از قبیل دانایی محوری، مشارکت، مسئولیت پذیری و قانون مداری را در قالب آموزش عملی برای کودکان و نسل جوان بکار گیری نماییم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 افزود: اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی، اعضای خانه های کودک را به همراه والدین شان در قالب یک اردوی یک روزه به بازدید از نمایشگاه کتاب تهران بردند تا کودکان در کنار والدین خود در محیطی امن  و عاطفی با کتاب، کتاب خوانی، آثار نویسندگان و مشاهیر کشورمان مانوس شوند.

به گفته وی غرفه "گذر کودکانه " بیشتر از دیگر غرفه ها توجه والدین و بچه ها را جذب نمود. "گذر کودکانه" غرفه ای است که به همت اداره کل آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران برپا شده بود تا چشمه ای  برای سیراب نمودن اندشیه آینده سازان کشور باشد.

 


print


rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.


بازگشت