برپایی نمایشگاه اسباب بازی مادر و کودک توسط شهرداری منطقه 20

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 20 شهرداری تهران گفت: نمایشگاه بازی و اسباب بازی با محوریت کودک ، بازی و یادگیری در مجتمع آموزشی میرداماد این منطقه برپا شد.

برپایی نمایشگاه اسباب بازی مادر و کودک توسط شهرداری منطقه 20 تاریخ خبر : 1397/2/29 15:25:48 - (تعداد بازدید: 80)

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و مشارکت های  اجتماعی شهرداری تهران، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین مسلمی در ادامه افزود: دانستن اینکه فرزندانمان را به چه بازی هایی تشویق کنیم تا توانایی های ذهنی و جسمی آنها شکوفا شود، رابطه مستقیم با دانستن نقش بازی و اسباب بازی درسنین کودکی دارد.

وی اظهار داشت : در راستای طرح تهران شهر دوستدار کودک، نمایشگاه اسباب بازی مادر و کودک با محوریت کودک ، بازی و یادگیری در مجتمع آموزشی میرداماد این منطقه به مدت یک هفته دایر شد.

مسلمی هدف از برپایی این نمایشگاه را پرورش خلاقیت ،مهارت حل مساله ،شناخت حواس پنج گانه ،افزایش دقت و تمرکز ، بالابردن آستانه صبر مادر و کودک عنوان کرد و افزود : این نمایشگاه شامل 10 غرفه « بازی با دستان، پرورش شنوایی، پرورش لامسه ، پرورش حس چشایی، توپ و سبد، بازی تعادل، بازی های فکری، بازی رایانه ای مغز، نقاشی، نجوم و دو غرفه آسمان آبی با محوریت آموزش علائم ترافیکی و خط سفید، زمین پاک با محوریت تفکیک پسماند» بود.

 

 


print


rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.


بازگشت